Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Kurumsal Taşımacılık

Ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

 Ataşehir nakliye firmaları ve fiyatları hakkında bilgi ve hizmet alabileceğiniz en iyi nakliye firması hizmetlerini sizlere sunmaktan onur duyarız. Firmamız İstanbul nakliye firmaları arasında ev taşıma, ofis taşıma ve eşya depolama konusunda sizlere yenilikçi fikirler sunmaktadır.

Son zamanlarda nakliye işi için sayısız firma piyasada boy göstermektedir. Fakat biz Ataşehir evden eve nakliyat olarak yılların verdiği bilgi birikimi, tecrübe ve ustalığımızı son teknoloji ve aktif kadro ile birleştiren dinamik bir nakliye firması olarak göze çarpmaktayız.

Tercih edilmemizin en büyük sebeplerinden biri de kuşkusuz ki kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ataşehir Nakliye işini oldukça önemsiyor ve buna göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öncelikle sunduğumuz ücretsiz eksper hizmetimiz diğer firmalardan oldukça farklıdır.

Bilirkişilerimiz arasında tesisatçı ve marangozlarımız da bulunmaktadır. Böylelikle evinizin taşınması esnasında bu işlemleri de ustalarımız yılların tecrübesi ile kolaylıkla yerine getirmektedir.
Eşyalarınızın boyutu, büyüklüğü ve adedi fiyatları etkileyen göstergelerdir.

Ataşehir nakliyat
Ataşehir nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Anahtar Teslim Hizmet

Ataşehir Evden Eve Nakliyat bu nedenle taşınma gününün öncesi bir tarihte adresinize gelen uzmanlarımız taşıma işlemlerinin maliyetlerini buna göre belirlemektedir. Bunun yanı sıra evden eve kaç kilometre yol gidileceği de önemli bir kriterdir. Ataşehir nakliye fiyatları konusunda bir diğer önemli husus da kaç eleman ile taşıma yapılacağıdır. Evin eşyasının büyüklüğü ve çokluğu hızı etkilemekte olduğu için fazla personel çalıştırarak zamandan kara geçme durumu söz konusudur.

Ayrıca asansörlü taşımaya ihtiyaç duyulup duyulmadığı da Ataşehir evden eve taşımacılık fiyatlarımızı etkileyen bir diğer unsur olmaktadır. Asansörlü taşıma hem zamandan hem de çalışan personelden kara geçilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra antika eşyaların varlığı, özel paketlenme usulleri gerektirir ve fiyatları değiştiren bir etkendir.

 

Ataşehir Eşya Taşıma Alanında Uzman Kadro

Her kategori taşınma öncesinde yazılıp çizilir ve buna göre çıkartılan maliyet piyasa fiyatlarının oldukça altındadır. Bu sayede sizler Ataşehir nakliye firmaları işlerinizi hem güvenle hem kaliteyle hem de oldukça uygun fiyatlara yaptırabileceksiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan hizmetimizden faydalanmak için elinizi çabuk tutun ve kampanalı fiyatlarımızı kaçırmayın.

Evini taşımak isteyenler, yeni eşya alanlar, farklı şehre taşınmak zorunda olanlar… Merak etmeyin, artık sizin için gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir nakliye firması var. Evden eve nakliye işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesi Avrupa standartlarında bir hizmet olmakla beraber müşterilerin istekleri doğrultusunda her daim ihtiyaca göre şekillenmektedir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat İle Sigortalı Taşın

Ataşehir Evden Eve Nakliyat aynı zamanda taşıma esnasında eşyalarınız garantili ve sigortalı olarak taşınmaktadır. Bu sayede gelebilecek her türlü zarara karşı önlem almaktayız. Aynı zamanda Ataşehir nakliyat firmamız sayesinde eşyalarınız çelik kasalı araçlar ile taşınacaktır. Nakliye denilince İstanbul’da akla gelen ilk firma olmamızın çeşitli sebepleri bulunmaktadır.

Öncelikle evinize gönderdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde oldukça kaliteli bir başlangıca merhaba diyebileceksiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmet kalitesi kapsamında sunduğumuz bilirkişi hizmeti içerisinde marangoz ve tesisatçı gibi nakliye işlerinde gerekli ustalar da yer almaktadır.

Bu sayede eşyalarınızın ne kadar ücrete taşınacağını da baştan öğrenmiş olacaksınız. Ataşehir evden eve nakliyat için bize önceden bilgi vermeniz oldukça önemlidir. Örneğin; piyano, para kasası gibi insan gücü ile taşınması oldukça zor olan eşyaların önceden tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Bizler de bu hususta uygun taşıma ekipmanları getirmekteyiz.

Aynı zamanda giysileriniz için ayrı, özel eşyalarınız için ayrı, beyaz eşyalar için ayrı ve akla gelebilecek her tür eşya için ayrı paketleme usulleri kullanmaktayız. Bu nedenle de bilirkişilerin öncelikle evinize gelmesi ve bu hususta raporlama yapması gerekmektedir.

Böylelikle taşınma günü getirilecek olan paketleme ambalajlarımızı da buna göre getirmemiz sağlanmış olacaktır.

Ataşehir nakliye konusunda uzman kadromuz oldukça dakiktir. Size verilen gün ve saatte adresinizde olan elemanlarımız yine sizlere vaat ettiği saatte işi tamamlamaktadır.

Ev, ofis, büro, hastane, kütüphane, laboratuvar ve talep ettiğiniz her türlü yaşam alanının taşınması için bizlere başvurabilirsiniz. Nakliye işlerinde uzman ekibimiz ve Avrupa standartlarında taşıma ekipmanlarımız ile sizlerin yanınızdayız. Ataşehir evden eve nakliye şirketi bütün mahallerde etkili bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyor;

 Kayışdağı Evden Eve Nakliyat 

 İçerenköy Evden Eve Nakliya

 Suadiye Evden Eve Nakliyat 

 Bostancı Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları  

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları işlerinde sizlere sunduğumuz destek ile 7 gün 24 saat yanınızdayız. Sizlere bir telefon kadar uzak olan müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Öncelikle müsait olduğunuz bir gün belirlenir ve eksperlerimiz evinize gelerek detaylı bir inceleme ve raporlama gerçekleştirir. Bu raporda evinizin metrekare cinsinden hesabı, taşınacak eşyaların adedi ve boyutları, taşınacak olan diğer evin mesafesi gibi birçok etken fiyat hesaplamanızda önemli bir rol oynamaktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasındaki farkımız oldukça barizdir. Öncelikle elemanlarımız merdiven altı nakliye firmaları gibi eğitimsiz değil aksine her biri bu konuda eğitimli ve sertifikalı elemanlardan oluşmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır.

Eşyalarınız İçin Bir Depo Arıyorsanız Eşya Depolama Tıklayın

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir