Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat firmaları arasında yılardır sektörde olan ve taşımacılık konusunda kaliteyi ön planda tutan bir firmayız. Evden eve nakliyat fiyatlı konusunda firmalar arasında büyük bir rekabet görülmektedir.
En uygun taşımacılık hizmeti veren firmaları araştırırken sizlere verecekleri hizmetler konunda tam olarak bilgilendirilin. Çünkü uygun nakliyat fiyatları verirlerken bu seferde sundukları hizmetlerde aksamalar olmaktadır.

Çünkü taşınma sırasında verilecek olan hizmetler bütün firmalar tarafından bellidir. Taşınacak olan eşyaların büyüklüğüne göre araç temin edilmesi. Gerekli olan elemanlar ve taşınma sırasında kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi çok önemlidir.
Öncelikle evden eve nakliyat yapmadan önce araçlarımızın içi temizlenmektedir. Bu nedenle eşyalarınızın tozlanma veya kirlenmesi engellenmektedir.
Özellikle taşıma sırasında çalışan elemanlar bazı firmalarda tecrübesiz ve taşıma işinden anlamayan kişilerin çalışması sonucu eşyaların büyük zarar görmesi kaçınılmazdır.
Taşıma işinde tecrübe çok önemlidir. Eşyalar oda içerisinden nasıl çıkarılacak yada merdivenlerden nasıl indirileceği çok önemlidir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat %25 İndirimli Nakliye

Başakşehir Evden Eve Nakliyat firmaları arasında nakliyat fiyatları olarak değerlendirme yapıldığında  uygun fiyata nakliyat hizmeti veren firmalardan başında gelmekteyiz. Sizlere uygun fiyat vermekle beraber bunun yanında deneyimli elemanlarımız ve Avrupa’dan getirmiş olduğumuz ambalaj malzemelerimizle sizlere hızlı sorunsuz bir taşıma hizmeti vermek için telefonunuzu beklemekteyiz.
Uygun nakliyat fiyatlarımızla beraber eşyalarınızın sigortalama işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Sigorta sayesinde eğer bir zarar olursa sigorta firmaları tarafından zararınız giderilecektir. Böylelikle herhangi bir mağduriyet yaşamamış olacaksınız.
Sizlere son olarak ucuz fiyata nakliyat yapan firmaya iş yaptırayım derken eşyalarınız büyük zarar görebilir. Bu da yıllarca çalışarak maaşınızdan artırıp aldığınız eşyaların zarar görmesine sebep olur.
100-200 tl kar edeyim derken 2000-3000 tl zarar almayı göze almayınız. Firmamız en uygun taşıma ücreti fiyatlandırması yapacaktır

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Kurumsal Hizmet

 Başakşehir evden eve nakliyat ofis taşıma, ticari firmaların nakliyat işlemlerini büyük bir titizlikle yapmaktayız. Nakliyat sırasında eşyaların kolilenmesi ve paketlenmesi nasıl yapıldığı hakkında sizlere bilgi vereceğiz.
Taşınma günü evinize gelen elemanlarımız bütün eşyalarınızı büyük bir titizlikle eşyalarınızı toparlayacak. Toplanan eşyalar özel olarak hazırlanmış ambalajlara sarılarak paketlenecek.
Kolileme işlemleri sırasında kullandığımız malzemeler Avrupa’dan ithal olarak getirdiğimiz ürünlerdir. Bu ürünler sadece nakliyat işlemlerinde kullanılmaktadır.
Taşıma işlemleri bittiğinde tek kullanımlık olan ürünler atılmakta diğer ürünler temizlenerek diğer taşıma da kullanılmaktadır. Paketleme hizmetleri ile ilgili daha çok bilgi edinmek için galeri bölümünü ziyaret ederek resimlere bakabilirsiniz.
Özellikle dolaplarınızın sökülüp paketlenmesi ve onların zarar görmeden nakliyat araçlarımıza indirilecektir. Dolap kapakları ambalajlandıktan sonra asansörlü taşıma sistemiyle araçlarımıza indirilecektir.
Takım elbise, gömlek, kaban veya kırışma ihtimali olan giysiler özel dizayn edilmiş askılı taşıma kutularına yerleştirilecektir. Böylelikle eşyaların kırışması veya zarar görmesi engellenmiş olacaktır.
Eşya paketlenmesinde elemanlarımız büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Yapılan işlemlerde kesinlikle bir sorun çıkmamaktadır. Nakliyat sırasında çalışan elemanlarımız uzun yıllardır nakliyat sektörde olan ve bizimle uzun yıllardır çalışmaktadır.
Ambalajlama işlemleri hijyenik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Sorunsuz ve eşyaların zarar görmeden taşınmasını istiyorsanız bizleri tercih ediniz.

Başakşehir Eşya Depolama Hizmetleri 

Başakşehir eşya depolama konusunda hizmet veren firmamız özellikle resturantını yenileyen kişiler için eski eşyaların belli bir süre güvenli olarak saklanması amacıyla hazırlanmış depolarımız mevcuttur.
Depolarımız 7/ 24 güvenlikli ve kameralı sistemle kontrol edilmektedir. Depo kullanımları özellikle son yıllarda çok önemli bir yer tutmaktadır.
Bizimle son yıllarda çalışan müşterilerimiz özellikle yurt dışına giden müşterilerimiz olmaktadır. Şöyle ki; Başakşehir’da aylık kira minimum 500-1000 tl arasında değişmektedir. Düşünelim ki en az 1 yıllığına yurt dışına çıksanız en az 6000 TL ödeyeceksiniz.

Biz size bundan çok daha uygun fiyata depolama hizmeti vermeyi öneriyoruz.
Depolarımız hijyenik koşullarda ve rutubet gibi etkenlerin olmasını engelleyici bütün önlemler alınmaktadır.
Depolama hizmetleri konusunda yararlanmak istemeniz durumunda firmamızla anlaşmanız durumunda, elemanlarımız gelip eşyalarınıza uygun nakliyat araçlarımızı temin edecekler.
Hangi gün taşınmaya karar verdiyseniz o gün gelip eşyalarınız paketlenecek. Deneyimli elemanlarımız tarafından özenle eşyalarınız paketlenecek. Daha sonra araçlarımıza taşınarak depolarımıza getirilecektir.
Depolama hizmetlerinden kimler yararlanmalıdır ?

Sigortalı evden eve nakliyat konusunda uzman kadromuzla sizlere en güzel hizmeti vermek için telefonlarınızı bekliyoruz. Peki sigortalı taşımacılık veya sigortalı nakliyat hizmeti nedir ? Taşınma sırasında eşyaların kırılması, dökülmesi zarar görmesi halinde devreye giren bir hizmettir.
Firmamıza gelip ev taşınma veya kurumsal taşınmaya karar verdiyseniz sizlere vereceğimiz hizmetleri kısaca anlatmak istiyoruz. Öncelikle hangi tip taşınma yapacağınıza göre araç filomuzdan araç temin edeceğiz.
Daha sonra taşınma günü çalışacak deneyimli elemanlarımızın sayısını belirleyeceğiz. Genellikle bazı nakliyat firmaları taşeron işçi çalıştırmaktadır. Bizim kadromuzda çalıştırdığımız elemanlar uzun yıllardır bizimle çalışmaktadır.
Taşınma tipine uygun ise asansörlü nakliyat yapılabilir. Bu şekilde eşyalar daha hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmış olacaktır. Paketleme işlerinde kullandığımız malzemeler taşınmaya uygun olarak dizayn edilmiştir.
Ev taşınmaların da veya kurumsal taşınmalarda işlerin daha kolay yürümesi için asansörlü taşıma yöntem kullanılmaktadır.

Bu yöntem sayesinde eşyalarınız daha güvenilir ve sağlıklı bir şekilde taşınmış olacaktır.
Asansörlü nakliyat hizmeti konusunda bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilir, galeri kısmından nasıl asansörlü taşıma yapıldığına dair resimleri inceleyebilirsiniz.
Sigortalı taşımada eşyalarınız sigorta şirketi tarafından güvence altına alınmaktadır. Evden eve nakliyat firması ile anlaştığınızda sigorta poliçenizi tam olarak okuyun.
Karşı taraf hangi yükümlülükleri yerine getireceğini tam olarak biliniz.Bu basit gibi görünür fakat iş başa gelince derdinizi anlatacak kimseyi bulamazsınız.

Başakşehir Nakliyat, Evinizi yada iş yerinizi taşımaya karar verdiğinizde ilk yapılan iş internete girip İstanbul evden eve nakliyat yada uygun fiyata nakliyat gibi arama kelimeleri yaparak google aramaya başlarsınız.
Karşınıza gelen ilk sayfadan başlayarak sırasıyla bütün nakliyat firmalarını arayarak yada taşımacılık yapan firmaların web sitelerinin kontrol ederek bir ön yoklama yaparsınız. Bizce de bu yapılanların hepsinde doğruluk payı vardır.
Fakat bunların yanında taşıma sırasında kullanılacak araçların, paketleme sırasında kullanılan ambalaj malzemeleri ve çalışan elemanların deneyimleri en önemli hususlardır.
Firmamızla anlaşmanız durumunda sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Eksperlerimiz gelip eşyalarınız büyüklüğünü ve taşınma şeklinin nasıl olacağını tespit edeceklerdir.
Sizlere yukarıda saydığımız tüm konularda ve kafanıza takılan bütün konuları açıklayarak taşınma öncesi ve taşınma sonrasında neler olacağı hakkında genel bir bilgiye sahip olacaksınız.
Taşınma işi her ne kadar basit görünse de doğabilecek bir aksilik tüm neşenizin kaybolmasına ve hatta eşyalarınızda oluşabilecek maddi hatalarda sıkıntı çıkmasına neden olacaktır.
Eşyalarınız zarar görmesi durumunda sigorta şirketlerimiz tarafından zarar tanzim edilecektir. Bu konu hakkında bilgi almak için ekspertiz görevlilerimiz sizlere anlatacaklardır.

png iletişim

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir