Büyükdere Evden Eve Nakliyat

Büyükdere Evden Eve Nakliyat

Büyükdere Evden Eve Nakliyat

Büyükdere evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize büyük bir özveri, titizlik ve hassasiyet ile hizmet sağlıyoruz. Eşyaların taşınma noktasında müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşanmayacağının garantisini vermekteyiz. Verdiğimiz garanti sadece söz ile kalmıyor, müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz sigorta desteği ile eşyalarınıza gelecek en ufak zarar tarafımızdan karşılanmak ve telafi edilmektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli konular arasında taşıma işlemini gerçekleştiren ekibin tecrübesinin ve bu alanda belirli bir birikime sahip olmaları büyük önem taşıyor.

Biz de tam bu noktada müşterilerimizin eşyalarının taşınması konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekiple müşterilerimizin eşyalarını taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyaların kırılmasını önlemek adında gerekli kutulama ve paketleme işlemi, bizzat taşıma işlemini gerçekleştiren ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyaların paketlenmesi taşıma işleminin yapılacağı günkü hava koşulları değerlendirilerek yağmur, kar vb. gibi olumsuz hava koşullarından malzemelerin etkilenmesini önlemek için geniş çaplı önlemler alınıyor. Taşıma işleminin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini isteyen müşterilerimizin de bu hassasiyetleri göz önünde bulundurularak ekiplerimiz günün erken saatlerinde eşyaların taşınacağı adrese gelerek taşıma işlemine başlamaktadır.

 

Büyükdere Evden Eve Nakliyat İle Eşyalara Zarar Gelir mi?

Büyükdere evden eve nakliyat ekibi olarak müşterilerimizin taşınan eşyalarına zarar gelmesini önlemek için gereken tüm önlemleri alıyoruz. Fakat bazı durumlarda bazen müşteri kaynaklı bazen de firma olarak bizden kaynaklı küçük çaplı sorunlar yaşanabilir. Taşınan eşyalar firmamızın hatasına bağlı olarak zarar görmüşse sigorta hizmeti kapsamında zarar gören malzemelerin firma olarak zararına karşılıyoruz. Taşıdığımız eşyalara genellikle zarar gelmediği için de müşterilerimiz taşıma noktasında firmamıza oldukça güveniyor.

 

Büyükdere Evden Eve Nakliyatta Müşteri Memnuniyeti

Büyükdere evden eve nakliyat ekibimizin taşıma hizmetlerinde başarılı olduğu biliniyor. Bu başarımızı da müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ve taşımacılık işlemlerinde firmamızın yeniden eski müşterilerimize hizmet sağlaması ile eski müşterilerimizin referansı ile birçok hizmet sağlamamız gözler önüne sermektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir