Erzurum Uluslararası Nakliyat

Erzurum Uluslararası Nakliyat

Erzurum Uluslararası Nakliyat sektöre uygun çelik kapalı modern araçlarımız ile bu sektöre yıllardır evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Uzman ekipmanlarımızla siz değerli erzurum halkına özel fiyatlarla hem şehir içi hemde şehirler arası olarak hizmet vermekteyiz. Erzurum merkezden tüm ilçelerine taşıma hizmetimiz mevcuttur. Karayazı, Tekman, Hasankale, Hınıs, Aşkale, Oltu ve pasinler gibi tüm ilçelere sorunsuz ve kesintisiz hizmetimiz vardır.
Evinizi taşıtmadan önce tüm insanların yaptığı gibi sizde bir çok nakliye firmaları arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Ama uygun olan firmayı secip  evinizi taşımaya kalkışırsınız ama uygun fiyat veren firma kaliteli hizmet anlamına gelmez anlaşmış olduğunuz firma uygun fiyat karşılığı size iyi hizmet vermez ama bilinmiş ve kurumsal firma hem fiyat uygun hemde hizmetleri iyi olduğunu her yerde kendini belirler şirketimiz sizlerin her zaman yanınızda olup sadece nakliye değil ihtiyaçınız olan tüm taşımalarda yanınızdadır.

Erzurum Uluslararası Nakliyat

Erzurum Uluslararası Nakliyat bugun bir ev taşıması ne kadar maliyetli olduğunu cok iyi biliyoruz hele kira da olduğunuzu düşünerek bunun üzerinde nakliye ücretini de eklersek daha da yuksek maliyet olur bizler sizin için bu zor taşımalarınıza size kolaylık sağlamaktayız. Şehirler arası nakliyat da türkiye’nin neresinde olursanız olun tüm taşımalarımız mevcuttur,

Firmamız sizlere hem yaz hemde kış aylarına özel %25 indirmli fiyatlarla evinizi istediğiniz gibi taşımaktadır. Hizmetlerimiz her zaman garantili ve sigortalıdır araç üzerinde eşyalarınızın değerinden daha üstünden sigortalanıp diğer tarafa götürülüp aldığımız gibi sizlere teslim etmekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir