İstanbul Ardahan Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ardahan Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ardahan Evden Eve Nakliyat firması olarak profesyonel güvenli taşıma hizmetleri sunmaktayız. İstanbul Ardahan arası evden eve nakliyat Şehirler arası nakliye hizmetlerinde sözleşmeli taşıma hizmeti sunan nakliye şirketimiz ile çalışınız.

 

İstanbul Ardahan Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ardahan evden eve Nakliyat hizmeti veren firmamız müşterilerine daha iyi, daha kaliteli, daha güvenilir bir hizmet sunmak için tüm imkanları kullanmaktadır. Araçlarımız oldukça bakımlı ve yenidir. Aynı zamanda eşyalarınız taşınırken araç takip sistemi sayesinde eşyalarınızın nerde olduğunu her an takip edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sayesinde ise aldığımız tüm işleri sorunsuz şekilde bitirmekteyiz. Nakliyat konusunda müşteriye güven vermek en çok dikkat ettiğimiz konulardan biridir. Bu yüzden sigortalı taşımacılık yaparak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak için çabalıyoruz. Her işte olduğu gibi nakliyat işleri de güven temeline dayalıdır. Firmamız bu güveni tam olarak karşılamaktadır.

 

İstanbul Ardahan Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

İstanbul Ardahan evden eve Nakliyat yapan firmamız aynı zamanda ofis, fabrika, işyeri taşıma işlemlerini de büyük bir hassasiyetle yapmaktadır. Evden eve, ofisten ofise eşyalarınızı sorunsuz olarak en iyi ve en doğru şekilde ambalajlayarak daha sonra araçlarımıza istiflemekteyiz. Ambalaj ve istifleme konusunda elemanlarımız dikkatle ve özenle çalışmaktadır. Eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde, eşyanın cinsine göre paketlenmektedir. Hem ev hem de ofis taşıma işlemi yapılacağı zaman taşınacak eşyaların üzerine içinde ne olduğunu belirten ibare yazmanız, yapıştırmanız faydalı olacaktır. Özellikle kırılacak olan eşyaların üzerine belirterek elemanların bu eşyaları daha hassas taşımasını sağlayabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat Öncesinde Alınacak Önlemler

 İstanbul Ardahan evden eve Nakliyat yaptıracak olanlar önceden bazı önlemleri alarak Nakliyat günü oluşabilecek sorunları en aza indirebilmektedir. Bu önlemler şunlardır;

  1. Taşınacağınız gün ve saati önceden belirleyiniz.
  2. Taşıma işlemini yapacak olan firmayı iyi seçiniz ve 7/24 iletişim içinde olunuz, beraber planlama yaparak programa sadık kalınmasına özen gösteriniz.
  3. Taşınma gününü önceden komşularınıza haber veriniz. Apartman önünü boş kalmasını sağlayınız. Bu durumda hem olası aksilikleri önlemiş olursunuz hem de aynı zamanda komşuları olası ses, gürültü gibi sorunlara karşı uyarmış olursunuz.

Nakliyat hizmetini en iyi şekilde veren firmamız planlama ve programlama konusunda müşteri ile işbirliği içinde çalışmaları yürütmektedir. Bu sayede hem taşınma öncesi hem taşınma sonrası aksilikler en aza indirilmektedir.

 İstanbul Ardahan ev taşıma fiyatları mesafeye göre ve eşya yüküne göre belirleniyor. Ortalama 2022 ev taşıma ücretleri 4.000 TL ile 15.000 TL arasında değişiyor. 

✅ İstanbul Ardahan Eşya Taşıma 3500₺ Sigortalı 8500₺ Sigortalı
✅ İstanbul Ardahan Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları 4500₺ Sigortalı 9500₺ Sigortalı
Ardahan İstanbul Arası Taşımacılık 8500₺ Sigortalı 15.500₺ Sigortalı
Ardahan İstanbul Nakliyat Ücretleri 7500₺ Sigortalı 16.000₺ Sigortalı

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir