İstanbul Çorum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Çorum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Çorum Evden Eve Nakliyat ev taşıma şirketi olarak Asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz. İstanbul Çorum arası evden eve nakliyat Şehirler arası nakliyat, evden eve nakliye hizmetlerinde sigortalı taşıma sözleşmesi talep ediniz. Kapsamlı sözleşmeli taşımacılık hizmetlerimizden ek ücret ödemeden faydalanın.

 

İstanbul Çorum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Çorum evden eve Nakliyat işinde son derece profesyonel bir kadro ile hizmet veren firmamız birçok taşıma işini ustalıkla gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulunduran bir çalışma prensibine sahip olduğumuz için müşterilerimizin eşyalarını taşırken büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Avrupa standartlarında verdiğimiz taşıma hizmetlerimizde sigortalı taşıma sistemine büyük bir önem veriyoruz. Müşterilerimizin taşınmasını istediği eşyaları taşırken mutlaka sigorta işlemini yapıyoruz ve taşınma süresince bu eşyalar bizim güvencemizde oluyor. Sigortalı taşıma işlemi sayesinde eşyalarınız hem güvenli bir şekilde taşınıyor hem de taşınma sırasında eşyaların başına gelen hasarlar firmamız tarafından karşılanıyor. Hızlı ve dikkatli bir şekilde taşınma işleminizi kısa sürede gerçekleştiren çalışma ekiplerimiz sektörün en deneyimli insanlarından oluşuyor.

 

İstanbul Çorum Evden Eve Nakliyat Hizmet Türleri

İstanbul Çorum evden eve Nakliyat işinde farklı hizmetler veriyoruz. Evden eve taşımacılık işlemi yanında ofis taşımacılığı ve fabrika taşımacılığı işlemini de gerçekleştiriyoruz. Her türlü işlemi hem hızlı bir şekilde yapıyoruz hem de sigorta imkanı sunuyoruz. Nakliyat sözleşmemizde geçerli olan kurallar ve şartlar taşınma sonrasına kadar geçerli olduğu için müşterilerimiz ile herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Taşınma işleminde zorlanan insanların profesyonel bir şirket ile çalışmasının büyük ayrıcalıkları bulunuyor. Hizmetlerimiz esnasında araç kapasitemizin geniş olması ve istenilen her zaman diliminde taşınmanın gerçekleştirilmesi de müşterilerimize sunduğumuz bu ayrıcalıklardan yalnızca birkaçıdır.

 

Geniş Araç Filomuzdan Yararlanabilirsiniz

İstanbul Çorum evden eve Nakliyat firmamız taşımacılık işini son derece ciddiye alan bir firmadır. Bu nedenle araç filomuzu her zaman geniş tutarak müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Kapalı ve açık kasa araçlarımız sayesinde her mevsim ev taşıma işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Mevsim şartlarının olumsuz etkilerinden eşyalarınızı koruyabilmek adına genellikle kapalı kasa araçlarımızı kullanıyoruz.

 İstanbul Çorum ev taşıma fiyatları mesafeye göre ve eşya yüküne göre belirleniyor. Ortalama 2022 ev taşıma ücretleri 4.000 TL ile 15.000 TL arasında değişiyor. 

✅ İstanbul Çorum Eşya Taşıma 3500₺ Sigortalı 8500₺ Sigortalı
✅ İstanbul Çorum Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları 4500₺ Sigortalı 9500₺ Sigortalı
Çorum İstanbul Arası Taşımacılık 8500₺ Sigortalı 15.500₺ Sigortalı
Çorum İstanbul Nakliyat Ücretleri 7500₺ Sigortalı 16.000₺ Sigortalı

Hem yağmurdan hem de yazın güneşin zararlı ışınlarından eşyalarınızda herhangi bir değer kaybı oluşmasına izin vermiyoruz. Evden eve nakliyat işlerimizin tamamını asansörlü taşıma işlemi ile gerçekleştiriyoruz. Taşımacılık işinde asansör sayesinde her eşyayı en yüksek binaların üst katlarına çıkarmada bir sorun yaşamıyoruz. Kaliteli ve son derece yüksek standartlarda verdiğimiz taşıma işleminde her zaman müşterilerimizin memnun kalması önceliğimiz oluyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir