Pendik Şehirler Arası Nakliyat

Pendik Şehirler Arası Nakliyat

Pendik Şehirler Arası Nakliyat

                Pendik şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmamız için fiyat konusu son derece önemlidir. Öyle ki taşımacılık fiyatı bazı durumlara göre artabilmekte ve bazı durumlara göre indirim görebilmektedir. Bu bağlamda müşteriler bize başvurduğu zaman firmamızın çalışanları gerekli analizleri yapmakta ve müşteriler için bir fiyat skalası oluşturmaktadır. Bu sayede taraflar buna göre hareket etme imkanı bulmaktadır.

                Pendik şehirler arası nakliyat yaparken fiyat nelere göre belirlenmektedir?

                İlk olarak bir ev için konuşmak daha doğru olacaktır. Çünkü taşıma hizmeti veren firmamızın iş yoğunluğunun neredeyse yarısından çoğunu ev nakliyatı oluşturmaktadır. Bu nedenle Pendik şehirler arası nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyenler öncelikle bize gelmelidir. Burada taşınmasını istedikleri eşyalardan bahsedebilirler. Ardından keşif yapmak üzere nakliyat firmamızın çalışanları evinize doğru yola koyulmaktadır.

Burada evinizin ilk olarak asansörlü bir binada yer alıp almadığına bakılmaktadır. Şayet asansör yoksa bu firma çalışanlarımızın iş yükünü artıracağı için sizden ekstra bir taşıma bedeli talep edilebilir. Bir başka durum taşıma yapılacak evin kaçıncı katta olduğuyla alakalıdır. Evin içerisinde asansörden veya merdivenlerden taşınması imkansız olan şeyler yer alabilir. Portmanto, büyük yatak odası gardıropları vs. buralardan geçmeyebilir. Böyle hallerde taşıma firmamızın anlaşmalı olduğu asansörlü vinçler sizin evinizin bulunduğu kata yanaştırılarak buradan zemine indirilmesi işlemi tamamlanmaktadır.

Bir sonraki aşama olarak ise evinizde kaç oda olduğu hususunu söyleyebiliriz. Bir evin içerisinde ne kadar çok oda varsa o kadar çok taşınacak eşya anlamına gelmektedir. Bundan sebep taşımacılık ücretleri buna göre şekillenmektedir. Bütün hesaplamalar yapıldıktan sonra tekrar nakliyat firmamıza giderek taşıma bedelini ödemeniz lazım gelmektedir. Sonrasında size gün verilmekte ve buna göre taşıma hizmeti başlatılmaktadır.

                Pendik şehirler arası nakliyat amacıyla eşyalarım sigorta kapsamında mıdır?

                Taşımacılık esnasında kazalar yaşanabilir. Bu nedenle eşyalarınız zarar görebilir. Böyle durumları önceden öngören Pendik şehirler arası nakliyat firmamız belli bir bedeli sizden alarak eşyalarınızı nakliyat sigortası yapan şirketlere yönlendirmektedir. Bu sayede eşyalarınızın başına bir şey geldiği zaman oluşan zararları bedelinin üstünde tazmin etme hakkınız doğmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir