Sancaktepe Şehirler Arası Nakliyat

Sancaktepe Şehirler Arası Nakliyat

Sancaktepe Şehirler Arası Nakliyat

                İnsanlar bir yerden bir yere ulaşabilmek için çeşitli ulaşım araçlarını kullanabilmektedir. Ancak bu durum eşyaları için aynı şekilde olamamaktadır. Çünkü şehirler arası şekilde taşımacılık yapan firmaların sayısı son dönemlerde oldukça  kısıtlıdır. Bu firmalar içerisinde bir de kurumsal ve düzgün olanını bulmak ise zorlaşabilmektedir. Böyle durumlarda ise endişeye kapılmamalısınız. Çünkü İstanbul içinde şehirler arası nakliyat yapan kaliteli firmamız sizlerin hizmetindedir. Sancaktepeşehirler arası nakliyat firmamızdaki gelişmeleri takip etmeniz ve buna göre hizmet isteğinde bulunmanız yeterli olacaktır.

                Sancaktepe Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?

                Öncelikli olarak taşınacak eşyalarının miktarı ve ağırlığı belirlenmektedir. Bunun için ise nakledilecek eşyaların bir kısmı evinize getirilecek olan hassas teraziyle ölçülmektedir. Daha ağır ve zor taşınabilen eşyalar nakliyat firmamızın özel ölçüm araçlarıyla  tartılmaktadır.  Buna göre de size bir fiyat çıkarılmaktadır. Bu bedeli ödedikten sonra nakliyat işleriniz başlatılmaktadır. Gerekli evraklar hazırlanmaktadır. Buradaki ufak bir sözleşmeye de imza atmanız gerekiyor. Bu sözleşme sonucunda taraflar birbirine sözleşme çerçevesinde bağlanmaktadır. Ayrıca eşyalarınız sigorta kapsamına alınmakta ve onlara herhangi bir zarar gelmesi durumunda bu bedeli isteme hakkınız oluşmaktadır.

 Sancaktepe  şehirler arası nakliyat hizmetini yaparken bir diğer husus nakliyat yapılacak il olarak göze çarpmaktadır. Gidilecek yerin Sancaktepe  bölgesinden uzaklığına göre bir taşıma bedeli çıkarmaktayız. Bu arada taşıma hizmeti sadece ülkemiz sınırları içerisinde yapılmaktadır. Sınır komşularımıza gidecek olursanız sınır illerindeki uluslararası nakliyat yapan firmalarla anlaşmanız lazım gelmektedir. Yani nakliyat firmamız tarafından Sancaktepe taşıma hizmetinin merkezi olarak kabul edilmektedir.

Buradan nakliyat amacıyla ne kadar uzaklaşılırsa taşıma bedeli de o nispette artmaktadır. Bu konuda en yüksek bedel olarak sizde 1500 TL civarının istediğimizi belirtmekte fayda görmekteyiz.

                Sancaktepe şehirler arası nakliyat ilçelere veya köylere gider mi?

                Buradaki nakliyat firmamız il ve ilçe merkezlerine mecburi olarak gitmek durumundadır. Bunun için sizden ekstra bir ücret talep etmezler. Ancak ilçenin köyleri için Sancaktepe şehirler arası nakliyat hizmetinden yararlanacaksanız ekstra bir bedel ödemeniz neticesinde eşyalarınız buraya firmamız elemanları tarafından sorunsuz olarak taşınmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir