Evden Eve Nakliyat Yapan Firmaların Avantajları

Evden Eve Nakliyat Yapan Firmaların Avantajları

Evden eve nakliyat firmalarının hayatımıza girmesiyle birlikte klasik taşımacılık (hamal) devri sona ermiş, teknolojiyi kullanarak, kaliteli hizmet anlayışı ve işinde uzman çalışanlara sahip firmalar ortaya çıkmıştır.

Ülkemizde maalesef yeni çıkan sektörlere karşı bir ön yargı daima vardır. İnsanlarımız nakliyat firmalarının taşıma için talep ettikleri fiyatların çok yüksek olduğunu düşünseler de aslında durum hiç de sanıldığı gibi değil. Bu gün sizlere nakliyat firmalarının istedikleri fiyatların; sundukları hizmet, kullandıkları teknik ekipmanlar ve çalışan profesyonel elemanları açısından bütün olarak düşünüldüğünde aslında ne kadar da düşük fiyat talep ettiklerini, klasik taşımacılık yapanların talep ettikleri fiyat ile karşılaştırmalı olarak anlatacağız.

Neden Evden Eve Nakliyat Firmaları?

Öncelikle klasik taşımacılık yapan kamyoncu ya da şirketler  sizlere hiç bir şekilde resmi bir güvence sunamadığı gibi, taşıma sırasında sizlere en küçük bir yardımda da bulunmazlar. Bu durumda taşıma işini yapacak olanlar ya çevrenizdeki tanıdıklarınız ya da tutacağınız hamallar olacaktır. Bu durumda eşyalarınızın kırılıp zarar görmesi kaçınılmaz olabilir.

Her işin bir ustası vardır. Herkes resim çizebilir ama ressam olamaz. Herkes fotoğraf çekebilir ama profesyonel bir fotoğrafçıyla kıyaslanamaz. İşte ev taşıma işi de böyledir. Herkes eşya taşıyabilir ama herkes bu işi profesyonel olarak yapamaz. Bunu bir örnekle açıklayacak olursak; örneğin, eşyalarınızı hamal ya da etraftaki tanıdıklarınızla taşıdınız ve kamyona yüklediniz. İşi yapanlar profesyonel olmadığı için eşyalarınız kamyon kasasına tam olarak oturmayacak ve bu durumda buzdolabınız kamyon hareket edip acil fren sıktığında bir yere yıkılacak ve bunun sonunda buzdolabınız maddi hasar görecek. Aynı durum diğer eşyalarınız içinde geçerli olabilir. Mesela kırılabilecek durumda olan eşyalarınız kırılacak ve bu durum sizi büyük bir maddi sıkıntıya sokacaktır. Oysa ki evden eve taşımacılık yapan firmalarda tüm bu sıkıntılardan kurtulmuş olacaksınız ve maddi sıkıntıya girmeyeceksiniz.

Gerek kaliteli ve işinde uzman çalışanları, gerek uygun fiyat politikalarıyla ve gerekse taşıma işi için özel olarak dizayn edilmiş araçlarıyla sizlere hizmet veren evden eve nakliyat firmalarıyla anlaşmanız sizler için daha güvenilir ve daha az maliyetli olacaktır.

İşte yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı bizim sizlere tavsiyemiz işinde uzman nakliyat firmalarıyla anlaşmanız ve taşımacılığı işin ustalarına bırakmanız. Evden eve nakliyat firmalarının daha pahalı olduğunu düşünüyorsanız yukarıda saydığımız olabilecek sorunları düşünmenizi isteriz. Göreceksiniz ki sadece bir buzdolabınızın bile hasar görmesinin size maliyeti taşımacılık yapan firmaların talep ettikleri taşıma ücretinden çok daha fazla olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir