İstanbul Erzurum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Erzurum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Erzurum Evden Eve Nakliyat firmaları fiyatları bakımından avantajlı profesyonel ev taşıma şirketimizi tercih ediniz. İstanbul Erzurum arası evden eve nakliyat Şehirler arası nakliye hizmetlerini güvenle sürdüren firmamız ile taşınmak bir ayrıcalıktır.

 

İstanbul Erzurum Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin her il ve ilçesine kaliteli olarak teslimat yapmış olduğumuz firmamız İstanbul Erzurum evden eve Nakliyat olarak yılların tecrübesi ile birlikte hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli taşımacılık hizmetlerinden biri de sigortalı taşımacılık olmaktadır. Evinizden veya ofisinizden teslimat yapılabilmesi için alınmış olan ürünler özel paketler ve ambalajlamalar sayesinde sigortalı olarak taşınabilmektedir. Taşınacak araç içerisinde uygun yerlere konumlandırıldıktan sonra herhangi bir hasara uğramaması adına tüm işlemleriniz dikkatli ve özenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sigortalı olarak yapmış olduğumuz taşımacılık işlemlerinde, bizlere güven duyarak eşyalarını emanet eden müşterilerimizin ürünlerine herhangi bir zarar gelmemesi adına sigortalama prosedürlerini uygulamaktayız. Sigortalama işlemleri yapılırken ürün sayısına göre fiyat noktasında değişken parametreler uygulanabilmektedir.

 

İstanbul Erzurum Evden Eve Nakliyat Çözümleri

İstanbul Erzurum evden eve Nakliyat çözümleri arasında firmamız ilk sıralarda yer alan profesyonel bir firma olmaktadır. Firmamız tarafından verilen taşımacılık hizmetlerinden biri de asansörlü taşımacılık olmaktadır. Yüksek katlı binalarda bulunan eşyaların zemin bölüme indirilebilmesi için asansör imkanının olmadığı binalarda asansörlü mekanizması sıklıkla tercih edilmektedir. Mekanizmaya sıkıca bağlanan eşyalarınız güvenli bir şekilde aşağıya indirilmektedir. Mekanizma başında kontrol edebilmek için bir personelimiz bulunabilmektedir. Bu noktada tüm firma ve kişisel olarak taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimiz asansörlü taşıma hizmetini tercih etmektedir.

 

Her Türlü Eşyanız Güvenli Bir Şekilde Taşınır

İstanbul Erzurum evden eve Nakliyat firmamızda her türlü eşyanız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Eşyalarınız araç içerisine yüklendikten sonra sürüş bilgisine donanımına sahip olan şoförlerimiz tarafından yola çıkmaktadır. Gidilecek olan adrese en kısa mesafede ve güvenli bir şekilde eşyalarınız ulaşabilmektedir. Ofis ve fabrika taşımacılığı olarak da sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmeti bulunabilmektedir. Ofis taşımacılığında günlük işlemlerinizi tamamlarken kullanmış olduğunuz tüm cihazlar kaliteli olarak ambalajlama paketlerine koyulmaktadır. Paketleme işlemlerinden sonra ürünlerinizin araç içerisinde herhangi bir hasara uğramaması adına uygun yerlerde konumlandırılması gerekir. Eşyalarınız taşınacak yere ulaştırıldıktan sonra araç içerisinden daire katına kadar güvenli bir şekilde çıkarılmaktadır. Sizde ihtiyaçlarınıza hitap eden taşımacılık hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 İstanbul Erzurum ev taşıma fiyatları mesafeye göre ve eşya yüküne göre belirleniyor. Ortalama 2022 ev taşıma ücretleri 4.000 TL ile 15.000 TL arasında değişiyor. 

✅ İstanbul Erzurum Eşya Taşıma 3500₺ Sigortalı 8500₺ Sigortalı
✅ İstanbul Erzurum Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları 4500₺ Sigortalı 9500₺ Sigortalı
Erzurum İstanbul Arası Taşımacılık 8500₺ Sigortalı 15.500₺ Sigortalı
Erzurum İstanbul Nakliyat Ücretleri 7500₺ Sigortalı 16.000₺ Sigortalı

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir